Ogłoszenia

By | 22 marca 2020

22.03 A. D. 2020

IV Niedziela Wielkiego Postu Laetare

 1. Obchodzimy dziś IV Niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcam do pozostania w domach i modlitwy w rodzinach, szczególnie modlitwy różańcowej,
  w intencji ustania epidemii koronawirusa oraz za wszystkich chorych
  i personel medyczny. W kościele jednocześnie może przebywać 50 osób. Miejsca proszę zajmować przy wejściu i wyjściu z ławki – w ten sposób łatwo określić liczbę osób w kościele. – jeśli wszystkie miejsca są miejsca są zajęte należny wyjść z kościoła.

Dostępne transmisje Mszy świętych w każdą niedzielę:
godz. 7.00 – TVP 1
godz. 9.00 – Program 1 Polskiego Radia
godz. 9.30 – TV TRWAM
godz. 13.00 – TVP Polonia

 1. Przez cały Wielki Post za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach i odmówienie modlitwy wywieszonej z tyłu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Wczoraj udało nam się naprawić dachówki poderwane w kilku miejscach przez wichury. Dzięki panom Łukaszowi i Stanisławowi Bakom, którzy wykonali prace na wysokości za darmo zapłaciliśmy jedynie za podnośnik. Bóg zapłać.
 3. Są jeszcze wolne miejsca na tegoroczne pielgrzymki: 16 maja pielgrzymkę do: 1. Sandomierza i na zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Orientacyjny koszt 120 zł oraz 20 czerwca, w sobotę do Kamienia Śląskiego orientacyjny koszt 60 zł. Proszę chętnych o zgłaszanie się w zakrystii. Przy zgłoszeniu zaliczka 20 zł. Proszę też o zgłaszanie sugestii miejsc, w które chcielibyście pojechać.
 4. W związku z czerwcową beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego do nabycia w zakrystii obrazy z jego wizerunkiem. Większe po 50, mniejsze po 30 zł.
 5. Przy wyjściu jak co tydzień „Niedziela”
 6. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Mateusz Burkiewicz, st. wolnego, zam. Stanowice i Dagmara Kocuba, st. wolnego zam. Kowary

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *