przez | 16 lutego 2020
  • 16.02 A.D. 2020

VI niedziela w ciągu roku

1. Przeżywamy VI Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w sobotę 22.02 święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  2. Zapraszam na 2 wyjazdy: na 16 maja pielgrzymkę do: 1. Sandomierza i na zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Orientacyjny koszt 120 zł. 20 czerwca, w sobotę do Kamienia Śląskiego orientacyjny koszt 60 zł. Proszę chętnych o zgłaszanie się w zakrystii. Przy zgłoszeniu zaliczka 20 zł. Proszę też o zgłaszanie sugestii miejsc, w które chcielibyście pojechać.
  1. Od wczoraj można już elektronicznie składać deklaracje podatkowe. Przypominam o możliwości przeznaczenia 1% podatku na chorych chłopców Alana i Olafa. Kto chciałby to zrobić a sam nie potrafi proszę o zgłoszenie w zakrystii.
  2. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę członkom grupy XI.
  3. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.