przez | 9 lutego 2020

09.02 A. D. 2020

V Niedziela w ciągu roku

1. Przeżywamy V Niedzielę zwykłą. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek (11.02) NMP z Lourdes – światowy dzień chorego, w piątek (14.02) święto św. Cyryla (mnicha) i Metodego (bpa), patronów Europy.
  2. We wtorek, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes Msza św. o godz. 9 w int. Chorych szczególnie tych odwiedzanych w I soboty miesiąca.
  3. Wczoraj odwiedzili mnie Alan i Olaf Rogowscy z rodzicami i prosili żeby przekazać podziękowania wszystkim, którzy zorganizowali i włączyli się w akcję ich leczenia. Bóg zapłać jeszcze raz wszystkim Wam! (w gablocie laurka od chłopców)
  4. Dzieciom i młodzieży życzymy bezpiecznych ferii przeżytych w Bożym błogosławieństwie.
  5. We środe po Mszy św. zapraszam do sali katechetycznej na film o św. Ricie z Cascia.
  6. Na maj pielgrzymkę do: 1. Sandomierza i na zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Orientacyjny koszt 120 zł. W czerwcu w sobotę do Kamienia Śląskiego orientacyjny koszt 60 zł.

Proszę chętnych o zgłaszanie się w zakrystii. Przy zgłoszeniu zaliczka 20 zł. Proszę też o zgłaszanie sugestii miejsc, w które chcielibyście pojechać.

1. O przygotowanie kościoła na następną niedziele proszę członków grupy 18: Strzelczyk Ewelina, Szproch Barbara (39/1), Wieleba Eugenia „W” (39/2), Stanowska Jolanta (39/3), Zacharewicz Joanna (39/4), Paściak Katarzyna (41), Strug Rozalia „W” (41), Szproch Teresa (18). (08.03) (07.02.16)(19.05.17)(20.10.2018)
  2. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” (co to jest Msza Gregoriańska i modlitewnik z modlitwami o prawdziwą miłość) do zakupienia przy wyjściu z kościoła.