Ogłoszenia

By | 26 stycznia 2020

26.01 A. D. 2020

III niedziela w ciągu roku

  1. Obchodzimy dziś III Niedzielę Zwykłą nazwaną przez Ojca Świętego Franciszka Niedzielą Słowa Bożego. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek (28.01) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, we czwartek (30.01) rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Świdnicy (święto), w piątek (31.01) św. Jana Bosko, w przyszłą niedzielę (2.02) święto Ofiarowania Pańskiego.
  2. W ubiegła niedzielę panie przeprowadziły akcje charytatywną sprzedając ciasto na rzecz chorych chłopców – Alana i Olafa. Dzięki waszej ofiarności i zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać na ten cel 4600 zł, które wpłaciliśmy na rzecz Fundacji opiekującej się leczeniem chłopców. Bóg zapłać za złożone ofiary oraz za pomysł i jego realizację.
  3. Zgodnie z zapowiedzią, dziś po Mszy św. w całej Diecezji zbierane są datki na remont świdnickiej katedry.
  4. Ze względu na mój wyjazd od poniedziałku do soboty nie będzie Mszy św. w tygodniu. W nagłych potrzebach proszę o kontakt z Parafią Zbawiciela w Strzegomiu (tel. +48 74 855 46 77).
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszę św. przynosimy świece chrzcielne.
  6. Przy wyjściu jak co tydzień „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *