Ogłoszenia

By | 19 stycznia 2020

19.01 A. D. 2020

II niedziela w ciągu roku

 

  1. Obchodzimy dziś II Niedziele Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek (20.01) św. Fabiana i św Sebastiana (męczenników), we wtorek (21.01) wspomnienie św. Agnieszki (dz. i męcz.), w piątek (24.01) św. Franciszka Salezego (bpa i dK), w sobotę (25.01) Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  2. Zakończyła się kolęda w naszej parafii. Bardzo dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie, za złożone ofiary oraz za zainteresowanie życiem parafii. Przyjęło mnie w tym roku 238 rodzin, 80 drzwi było zamkniętych.
  3. W piątek w strzegomskim ratuszu odbyła się uroczystość nadania p. Sołtys Zdzisławie Dmytrarz tytuł honorowego obywatela miasta Strzegomia. Jeszcze raz gratulujemy i cieszymy się z tego wyróżnienia dla całych Stanowic.
  4. Dziś po Mszach świętych przeprowadzamy kwestę na rzecz Alana i Olafa ROGOWSKICH. Dodatkowo można zabrać do domu pyszne ciasta – nie wyznaczamy górnej granicy, ale ponieważ to kwesta to umówmy się na dolną granicę – 20 zł.
  5. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.
  6. Msze św. w nadchodzącym tygodniu o godz. 9 rano.
  7. W przyszła niedzielę ofiarami można wesprzeć remont świdnickiej katedry.
  8. Przy wyjściu jak co tydzień „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *