przez | 12 stycznia 2020

12.01 A. D. 2020

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj II niedziela miesiąca stycznia. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia w piątek wsp. św. Antoniego, Opata.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone w Uroczystość Trzech Króli przeznaczone na potrzeby polskich misjonarzy. Żebraliśmy w tym dniu 493 zł.
  3. W przyszłą niedzielę, z inicjatywy członków Stowarzyszenia i Rady Sołeckiej, po Mszach świętych, będzie przeprowadzona kwesta „Z serca dla serca”. Panie ze Stowarzyszenia upieką też ciasta, które będzie można kupić. Dochód ze sprzedaży ciast zostanie przekazany na leczenie chorych chłopców: Alana i Olafa Rogowskich. Ponadto przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku. Kartki z informacją znajdują się w przedsionku kościoła. Akcję rozliczania pitów, dla wszystkich którzy będą chcieli przekazać 1% podatku, zorganizujemy w salce katechetycznej.
  1. Przy wyjściu są też nowe numery Niedzieli (6zł) i Gościa Niedzielnego (6zł).
  2. Plan kolędy:

13.01 – Strzegomska nieparzyste

14.01 – Strzegomska parzyste 2-12

15.01 – Strzegomska parzyste 16-K

16.01 – dzień dodatkowy (od 16)