Ogłoszenia

By | 5 stycznia 2020

05.01 A. D. 2020

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Następnie zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
  2. Jutro, w poniedziałek, obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msza św. o godz. 10. Poświęcimy tradycyjnie kadzidło i kredę, a ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby polskich misjonarzy. Jutro na ulice wielu miast wyruszy Orszak Trzech króli. W Strzegomiu rozpocznie się o godz. 12 w parafii Zbawiciela i uda się w stronę OSiRu na ul. Mickiewicza. W Świdnicy Orszak wyruszy on spod katedry o godz. 14.00. Orszak przejdzie do Rynku, gdzie będzie czas na wspólne kolędowanie, a także będzie czekał na wszystkich ciepły poczęstunek. Na każdego uczestnika Orszaku czeka korona i śpiewnik. Zachęcam do uczestnictwa w tych wydarzeniach kończących okres Bożego Narodzenia. Natomiast dzisiaj w niedzielę 5 stycznia o godz. 17.00 w kościele św. Józefa w Świdnicy odbędzie się koncert kolęd i pastorałek znanych i nieznanych.
  3. Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary na potrzeby Diecezjalnej Poradni Rodzinnej. Zebraliśmy 182 zł.
  4. W gablocie przed kościołem wisi numer, który trzeba wpisać żeby ofiarować 1% swojego podatku na leczenie 2 chłopców Alana i Olafa. Jest tez numer konta, na które można wpłacić jakiś datek. Zachęcam do otwarcia serca na drugiego człowieka.
  5. Przy wyjściu są też nowe numery Niedzieli (5zł) i Gościa Niedzielnego (6zł).
  6. Plan kolędy

6.01   –   Święto, nie ma kolędy

7.01   –   Świebodzka parzyste

8.01   –   Świebodzka nieparzyste

9.01   –   Olszańska parzyste

10.01 –   Olszańska nieparzyste 1-29

11.01 –   Olszańska nieparzyste 31-K (od godz.14)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *