przez | 8 grudnia 2019

08.12 A. D. 2019

II niedziela Adwentu

1. Dziś II niedziela Adwentu. Po mszy św. o godz. 10 poświęcenie opłatków na stół wigilijny. Bóg zapłać członkom Rady Parafialnej za pomoc w rozprowadzeniu opłatków. Dziękuję również za zebrane przy tym ofiary, które wspomogą nasz fundusz remontowy.
  2. Przez cały adwent od poniedziałku do piątku zapraszam na mszę św. roratnią o godz. 7.00
  3. W piątek 27 grudnia po świętach zapraszam do udziału w pielgrzymce do Krakowa Łagiewnik w celu odebrania relikwii siostry Faustyny Kowalskiej, które otrzymała nasza parafia. Zapisy tylko dzisiaj! Koszt ok. 60 zł.
  4. Dziś w Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP od 12 do 13 zapowiedziana przez Matkę Bożą Godzina Łaski.
  5. Jak co roku zachęcam do udziału w akcji Caritas. Świece małe po 5 zł, duże po 12 zł.
  6. Nowe numery „Gościa Niedzielnego” (6zł.) i „Niedzieli” do zakupienia przy wyjściu z kościoła.