przez | 22 września 2019

22.09 A. D. 2019

XXV niedziela per annum

1. Obchodzimy dziś  XXV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wsp. św. o. Pio, we środę wsp. bł. Władysława z Gielniowa, we czwartek wsp. Kosmy i Damiana, w piątek wsp. św. Wincentego a Paulo, w sobotę wsp. św. Wacława.
  2. Zapraszam na pielgrzymkę do grobu błogosławionego gdzie odbierzemy relikwie bł. Ks. Michała SOPOĆKI, spowiednika św. siostry Faustyny, do sanktuarium w Świętej Wodzie gdzie Matka Boża leczy oczy oraz do pierwszego w Polsce cudu Eucharystycznego w Sokółce. Ponieważ to drugi koniec polski i wyjazd kosztuje 290 zł można zapłacić w 2 lub 3 ratach. W cenie przejazd, nocleg i przewodnik. ZAPRASZAM!
  3. Dziś po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci klasy trzeciej. W piątek na godzinne spotkanie po Mszy św. zapraszam uczniów klasy ósmej.
  4. Od niedzieli 24 listopada do niedzieli 1 grudnia przeżyjemy Misje Parafialne, które poprowadzą dla nas ojcowie Redemptoryści z Barda. Szczegółowy program otrzymacie do domów ale już dziś zapowiadam żeby umożliwić zaplanowanie sobie tego świętego czasu.
  5. Dobra wiadomość dla cierpiących na ból kolan – w konfesjonale zamontowane są już nowe, wygodne klęczniki.
  6. We czwartek po Mszy św. jak co tydzień godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do skorzystania z bliskości Pana Boga w Najświętszym Sakramencie.
  7. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.