Ogłoszenia

By | 1 września 2019

01.09 A. D. 2019

XXII niedziela per annum

 1. Obchodzimy dziś XXII Niedzielę Zwykłą, pierwszą w miesiącu wrześniu. Dzisiaj 80 rocz. wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny, o bohaterach którzy żyją a tym którzy zginęli niech Bóg da niebo. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wsp. św. Grzegorza Wlk., papieża.
 2. W po Mszy św. o godz. 10 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
 3. Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego
  z błogosławieństwem tornistrów pierwszoklasistów.
 4. Najbliższy piątek będzie pierwszym piątkiem miesiąca, okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. Jeszcze raz proszę rodziców o dopilnowanie swoich obowiązków wychowawczych – przez całe wakacje nie było dzieci do spowiedzi… (nie wspominając dzieci, których nie było 2 miesiące na Mszy św.)
 5. W I sobotę miesiąca odwiedzę chorych z Komunią św. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej lub po mszy św. w zakrystii.
 6. W minionym tygodniu odwiozłem do renowacji w Poznaniu nasze tabernakulum. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowo budowlane naszej parafii.
  W przeprowadzonej przez członków Rady Parafialnej zbiórce udało nam się zebrać 6255 zł z czego Świdnicka 2070, Olszańska 2000, Świebodzka 1150 i Strzegomska 1035.
 7. Ze względu na prace w kościele od poniedziałku do soboty Msze św. odbywają się w salce katechetycznej.
 8. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *