Ogłoszenia

25.08 A. D. 2019

XXI niedziela per annum

  1. Obchodzimy dziś XXI Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej, we wtorek wsp. św. Moniki, we środę wsp. św. Augustyna, we czwartek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  3. W przyszły poniedziałek rozpoczniemy Nowy Rok szkolny. Na Mszy św. o godz. 8.00 poświęcenie przyborów szkolnych pierwszoklasistów. Codziennie przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej. Proszę rodziców aby przypomnieli dzieciom o konieczności spowiedzi oraz o pomoc w rachunku sumienia…
  4. Jutro rano odwiozę do renowacji w pracowni złotniczej w Poznaniu tabernakulum. Bóg zapłać za ofiary na ten cel składane. Bardzo proszę również o otoczenie tej ważnej sprawy modlitwą.
  5. Ze względu na prace w kościele od poniedziałku do soboty Msze św. odbywają się w salce katechetycznej.
  6. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *