Ogłoszenia parafialne 24.08.2014 r.

przez | 24 sierpnia 2014

24 sierpnia 2014 r.

1. Dziś przypada XXI niedziela zwykła. W naszej parafii świętujemy dziś dożynki. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia wspominamy:

• we wtorek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
  • w środę – wspomnienie św. Moniki.
  • w czwartek – wspomnienie św. Augustyna, bp. i dk
  • w piątek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na złożone na odbudowę muru cmentarnego. W tym tygodniu, aby prace mogły być kontynuowane jest pilna potrzeba wyczyszczenia reszty kamienia. Od jutra nie ma już materiału do budowy i trzeba będzie znowu wstrzymać prace jeśli nie znajdą się chętne do pomocy osoby.

3. Przypominam o możliwości pozbycia się zużytego sprzętu RTV i AGD. Kto chciałby się pozbyć takiego nieużywanego już sprzętu może to zrobić 26 sierpnia na placu przed kościołem.

4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dziś. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc następujące osoby:

Krystyna Fornal, Łukasz Lubczyński, Janina Lubczyńska, Czesław Ciebień, Zbigniew Ptak

5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

(3) Tomasz KOT, st. wolnego, ul. Strzegomska 4 i Anna STANOWSKA, st. wolnego, Strzegom,
ul. 3-go maja 29