Ogłoszenia

14.07 A. D. 2019

XV niedziela per annum

  1. Obchodzimy dziś XV Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wsp. św. Bonawentury, we wtorek wsp. NMP z Góry Karmel, w sobotę wsp. bł Czesława,
  2. Bóg zapłać dla Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Stanowice oraz 29 donatorów, którzy na potrzeby remontowe parafii przekazali 3.500 zł jako owoc IV Święta Wsi Stanowice, które odbyło się 9 czerwca tego roku. Bóg zapłać!
  3. Jednocześnie Rada Sołecka i Stowarzyszenie zapraszają mieszkańców na 12-te Święto Chleba w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. oraz do udziału w konkursach na regionalny chleb, kołacz, potrawę, nalewkę, kompozycje żniwną, poezję lub prozę o chlebie i pracy rolnika.
  4. 31 lipca po Mszy św., która będzie sprawowana o godz. 10.00. w katedrze Świdnickiej wyruszy XV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam do udziału.
  5. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę proszę: Kudzia Elżbieta, Lelakowska Elżbieta, Lelakowska Lucyna, Madyja Danuta, Szczygieł Teresa (22.08) (23.07.16)(17.12.17) Gacek Małgorzata, Wolińska Renata, Czerniak Halina, Bodniewicz Urszula, Jabłońska Marta (23.10.2017)
  6. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *