Ogłoszenia

By | 30 czerwca 2019

30.06 A. D. 2019

XIII niedziela per annum

  1. Obchodzimy dziś XIII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym we środę wsp. św. Tomasza, we czwartek 11 lipca św. Benedykta, patrona Europy.
  2. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  3. W miniony piątek uroczyście świętowaliśmy Odpust Parafialny. Bardzo dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w jego przygotowanie – paniom za przygotowanie grot, mamom i dzieciom za sypanie kwiatków, panu organiście i chórowi za uświetnienie uroczystości, pani Romie za ułożenie kwiatów, paniom Edycie i Monice za obrusy, oraz paniom które przygotowały kolację dla księży z dekanatu i upiekły ciasta. Bóg zapłać
  4. Od jutra wybieram się na 10 dniowy urlop. W związku z tym na msze św. W tygodniu należy udać się do sąsiednich miejscowości. Podobnie z pierwszopiątkową spowiedzią świętą. W przypadku wiatyku lub pogrzebu należy jak przez ostatnie pół wieku poinformować proboszcza z Olszan.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  • Michał MATUSZEWSKI, kawaler, zam. Wrocław i Karolina BAKA, panna, zam. Wrocław (3)
  • Arkadiusz GACEK, kawaler, zam. Stanowice i Karolina TEPER, panna, zam. Świdnica (2)
  • Dawid BRZEŹNIAKIEWICZ, kawaler, zam. Komorów i Paulina MĄDRZAK, panna, zam. Komorów (2)
  1. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *