przez | 26 maja 2019

26.05 A. D. 2019

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Obchodzimy dziś VI Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym we środę wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, we czwartek wsp. św. Jana Sarkandra, w piątek święto Nawiedzenie NMP, w sobotę wsp. św. Justyna, męczennika
  2. Codziennie w maju nabożeństwo majowe pół godz. przed Mszą św., we czwartek godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  3. W Przyszłą niedzielę uczniowie kl. 3 po raz pierwszy przystąpią do Komunii św. na Mszy św. o godz. 10, popołudniu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i rozdanie pamiątkowych obrazków. Dzień wcześniej w sobotę o godz. 10 pierwsza spowiedź święta oraz spowiedź dla rodziców.
  4. W I sobotę miesiąca rano jak co miesiąc odwiedze chorych a popołudniu o godz. 18 różaniec w int. wynagradzających NMP.
  5. Rada Sołecka zaprasza na doroczny festyn 9 czerwca w niedzielę. Mile widziane są też fanty na aukcję oraz ciasta z których dochód wesprze ważne cele.
  6. Wszystkim Mamom z okazji ich święta życzymy pociechy z dzieci, zdrowia i Bożego błogosławieństwa!
  7. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.