przez | 12 maja 2019

21.04 A. D. 2019

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA

1. Obchodzimy dziś iv Niedzielę Wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym:
    w poniedziałek wsp. NMP Fatimskiej, WE WTOREK ŚWIĘTO ŚW. Macieja Ap., we czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
  2. Codziennie w maju nabożeństwo majowe pół godz. przed Mszą św.
  3. Wczoraj wraz z grupą parafian byliśmy na pielgrzymce w Sanktuarium w Piekarach Śląskich i na Górze Św. Anny gdzie polecaliśmy Panu Bogu całą naszą parafię.
  4. Rada Sołecka zaprasza na doroczny festyn 9 czerwca w niedzielę. Mile widziane są też fanty na aukcję oraz ciasta z których dochód wesprze ważne cele.
  5. Rada Parafialna przeprowadzi w najbliższym czasie kolejną zbiórkę na cele remontowe Parafii. Bóg zapłać zarówno przeprowadzającym zbiórkę jak i wszystkim ofiarodawcom.
  6. Strzegomska Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na wyjazd na całonocne czuwanie w Częstochowie. Wyjazd z zatoczki przy szkole nr 4 w Strzegomiu obok stacji Orlen o godz. 5:30, 18 maja, nr kontaktowy do lidera wspólnoty 609 604 257
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  • Michał POWROŹNIK, kawaler, zam. Świebodzice i Sabina SAWICKA, panna, zam. Świebodzice
  • Grzegorz KUBIK, kawaler, zam. Brześć Kujawski i Ewa BIZOŃ, panna, zam. Stanowice
  1. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.