Ogłoszenia parafialne 10.08.2014 r.

przez | 10 sierpnia 2014

10 sierpnia 2014 r.

1. Dziś przypada XIX niedziela zwykła. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
w poniedziałek św. Klarę dziewicę, we czwartek św. Maksymiliana Marię Kolbego prezbitera i męczennika. W piątek (15 sierpnia) uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego i dodatkowa Msza św. będzie odprawiona tradycyjnie w Grochotowie o godz. 16. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie wianków.

2. Dziś po Mszach św. Rada Parafialna zbierać będzie datki na budowę muru na cmentarzu. Natomiast od jutra kolejny raz odwiedzą wasze domy prosząc o wsparcie funduszu na remont domu parafialnego. Bóg zapłać za każdą, nawet najmniejszą ofiarę. Dziękuję również za pomoc przy oczyszczaniu kamienia, którego użyjemy do odbudowy muru.

3. Przypominam o możliwości pozbycia się zużytego sprzętu RTV i AGD. Kto chciałby się pozbyć takiego nieużywanego już sprzętu może to zrobić 26 sierpnia na placu przed kościołem.

4. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dziś. W przyszłym tygodniu o wystrój kościoła zadbają narzeczeni, którzy w sobotę połączą się związkiem małżeńskim. Przy okazji dziękuję również paniom, które w tym tygodniu zadbały o groty wokół kościoła. Bóg zapłać