Ogłoszenia

07.04 A. D. 2019

V  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Obchodzimy dziś V Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Przez cały Wielki Post zapraszam do udziału w nabożeństwach pokutnych. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 18, w niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.
  3. W sobotę 13 kwietnia o godz. 9 wyruszamy z pielgrzymką do Poznania. Naszym głównym celem jest największa w Europie Pasja – czyli przedstawienie męki Pańskiej pod gołym niebem. Dodatkowo zwiedzimy najcenniejsze zabytki z przewodnikiem. Są jeszcze 2 wolne miejsca. Zapraszam również do zainteresowania się pielgrzymkami do Piekar Śląskich w maju i do Gietrzwałdu w czerwcu.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Męki Pańskiej. Tradycyjnie przychodzimy na Mszę św. z palmami. Zachęcam aby dzieci wykonały palmy własnoręcznie, najładniejsze zostaną nagrodzone. Sumę o godz. 10 poprzedzimy procesją z palmami.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękuję również osobom, które przeprowadziły zbiórkę.
  6. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  • Jakub Kamil KULIKOWSKI s. Przemysława, zam. we Wrocławiu i Joanna KULIKOWSKA z d. ŁUKASZEJKO c. Adama, zam. we Wrocławiu
  1. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.