przez | 31 marca 2019

31.03 A. D. 2019

IV  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Obchodzimy dziś IV Niedzielę Wielkiego Postu. Niedziela laetare.
  2. Przez cały Wielki Post zapraszam do udziału w nabożeństwach pokutnych. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 17, w niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.
  3. Rozpoczynamy dziś święte rekolekcje, które wygłosi nam ks. Bartłomiej Łuczak, student Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie możliwość spowiedzi o godz. 16.30, ponieważ o godz. 15.00 jest szkolny jarmark.
  4. W sobotę 13 kwietnia wyruszamy z pielgrzymką do Poznania. Naszym głównym celem jest największa w Europie Pasja – czyli przedstawienie męki Pańskiej pod gołym niebem. Dodatkowo zwiedzimy najcenniejsze zabytki z przewodnikiem. Jest jeszcze 5 miejsc. Osoby zapisane zapraszam do wpłacania pieniędzy na wyjazd.
  5. W ubiegłą niedzielę wsparliśmy kwotą 326 zł dzieło misjonarzy „AdGentes”. Bóg zapłać
  6. W najbliższych tygodniach członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą zbiórkę na kwiaty do Bożego Grobu. Przy tej okazji można również wpłacać ofiary na cele remontowo budowlane. Bóg zapłać osobom zbierającym oraz ofiarodawcom.
  7. W nadchodzącym tygodniu planujemy montaż monitoringu cmentarza żeby utrudnić podrzucanie śmieci do cmentarnego pojemnika.
  8. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.