Ogłoszenia 10.03.2019

przez | 10 marca 2019

10.03 A. D. 2019

I  NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Obchodzimy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Przez cały Wielki Post zapraszam do udziału w nabożeństwach pokutnych. W piątki Droga Krzyżowa o godz. 17, w niedzielę Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.
  3. Rada Sołecka zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze 20 marca 2019 o godz. 17 w Świetlicy Wiejskiej. Odbędą się wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej.
  4. W 4 niedzielę Postu rekolekcje wygłosi nam ks. Bartłomiej Łuczak, student Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  5. Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj uporządkowali teren cmentarza i teren wokół kościoła.
  6. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach do 1. Poznania, do 2. Piekar Śląskich i na Górę św. Anny oraz do 3. Gietrzwałdu, szczegóły w gablotce przed kościołem.
  7. We wtorek o godz. 17 kolejne spotkanie „Koła Misyjnego”. Pani katechetka zaprasza dzieci i młodzież.
  8. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.