Ogłoszenia

10.02 A. D. 2019

V NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Obchodzimy dziś V Niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia: w poniedziałek wsp. Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, we czwartek Cyryla i Metodego, patronów Europy,
  2. 15-17 II W Domu Sióstr Elżbietanek będą miały miejsce rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw „Wspólna droga” organizowane przez Pallotynów z Ząbkowic Śląskich.
  3. Zgodnie z zapowiedzią we wtorek ubiegły powróciła z renowacji figura Matki Bożej. Bardzo dziękuję panom Stanisławowi, Walentemu, Adamowi, Łukaszowi i Franciszkowi za pomoc w transporcie i montażu figury.
  4. W najbliższym czasie członków Rady Parafialnej proszę o przeprowadzenie kolejnej zbiórki na cele remontowe. Przypomnę, że w ciągu ostatnich 2,5 roku uzbieraliśmy 90 tys. na renowację ołtarza, brakuje jeszcze tylko około 10 tys. Następną poważną inwestycją będzie renowacja ławek.
  5. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach do 1. Poznania, do 2. Piekar Śląskich i na Górę św. Anny oraz do 3. Gietrzwałdu, szczegóły w gablotce przed kościołem.
  6. W związku z prośba kandydatów do bierzmowania przekładamy spotkanie na następny tydzień 22.02 po Mszy św. (kl. III gim i 8 szkoły podstawowej)
  7. Za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę złożona na kwiaty bardzo dziękuję członkom grup XIX i XX.
  8. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.