przez | 3 lutego 2019

03.02 A. D. 2019

IV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Obchodzimy dziś I Niedzielę lutego i IV Niedzielę w ciągu roku liturgicznego. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia: nie ma żadnego wspomnienia.
  2. 15-17 II W Domu Sióstr Elżbietanek będą miały miejsce rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw „Wspólna droga” organizowane przez Pallotynów z Ząbkowic Śląskich.
  3. Bardzo dziękuję panom Stanisławowi, Zbigniewowi, Walentemu i Adamowi za pomoc uprzątnięciu choinek i ozdób świątecznych.
  4. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach, szczegóły w gablotce przed kościołem.
  5. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grupy: XIX Kuczyńska Bożena, Góralski Dariusz, Ozimek Barbara, Zając Katarzyna, Zając Małgorzata, Zając Alicja „W”. (21.08.16) (17.12.17) i XX Jadrowska Zofia, Lelkowska Edwarda, Makowska Jolanta, Wojewodzic Robert, Cichoń Joanna (14/3), Krawczyszyn Krystyna, Burdzy Renata, (05.16) (26.03.2017)
  6. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.