przez | 13 stycznia 2019

13.01 A. D. 2019

UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Świętujemy dziś UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia: we czwartek. św. Antoniego Opata, w sobotę wsp. św. bp. Sebastiana Pelczara.
  2. Do wtorku trwa jeszcze wizyta duszpasterska. W poniedziałek i wtorek odwiedzę pozostałych mieszkańców ul. Olszańskiej.
  3. W związku z prośba biskupa Świdnickiego dziś przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na Dom Samotnej Matki Diecezji Świdnickiej, który powstaje w Pieszycach. Natomiast w przyszłą niedzielę Członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą kwestę dla rodziny poszkodowanej w pożarze w Pasiecznej. Bóg zapłać za zrozumienie i składane ofiary.
  4. Bardzo dziękuję panom Stanisławowi, Walentemu i Adamowi za pomoc w transporcie figury Matki Bożej do renowacji. Dziękuję też panu Łukaszowi Bace za udostępnienie samochodu.
  5. Przy wyjściu można jak co tydzień zaopatrzyć się w nowe numery tygodników: Niedziela oraz Gość Niedzielny.