Ogłoszenia

30.12 A. D. 2018

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

 

  1. Świętujemy dziś NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia: w poniedziałek siódmy dzień oktawy Bożego Narodzenia, we wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, we środę wsp. św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu, doktorów Kościoła, we czwartek wsp. Najświętszego Imienia Jezus, w przyszłą Niedzielę Uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana świętem Trzech Króli.
  2. W związku z rozpoczynającą się wizytą duszpasterską msze św. w tygodniu będą o godz. 9 rano, natomiast wszelkie sprawy kancelaryjne należy uzgodnić telefonicznie. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie oraz na stronie parafialnej.
  3. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź będzie możliwa przed poranną msza św. W sobotę natomiast po porannej Mszy św. pomodlimy się różańcem w int. wynagradzających NMP. Chorych odwiedzę w sobotę od godz. 8.
  4. W poniedziałek – ostatni dzień roku na Mszy św. o godz. 17.30 przedstawię sprawozdanie duszpastersko finansowe za ten mijający rok a po Mszy św. podziękujemy Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski adorując Najświętszy Sakrament.