Ogłoszenia Parafialne 16 grudnia

przez | 16 grudnia 2018

16.12 A. D. 2018

III NIEDZIELA ADWENTU

1. Świętujemy dziś III Niedzielę Adwentu nazywaną Gaudete! Czyli Radujcie się! Albowiem blisko już wasze odkupienie!
  2. Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie mieć miejsce w piątek o godz. 17. Bardzo proszę o punktualne przybycie i skorzystanie z sakramentu pojednania. Dziękuję również paniom, które jak zwykle będą przygotowywać kolację dla spowiadających księży. Bóg zapłać
  3. W poniedziałek 8-9 i od 16-19 będzie spowiedź w bazylice strzegomskiej a we wtorek w tych samych godzinach w kościele Najświętszego Zbawiciela Świata. W katedrze świdnickiej spowiedź jest codziennie od 6.30 do 12 i od 15 do 18.30.
  4. Od poniedziałku do piątku o 7 rano ostatni tydzień Mszy Roratnich. Zapraszam do udziału
  5. O przygotowanie kościoła w przyszłą sobotę proszę członków grup: VI i VII Chmieliczek Jadwiga, Zarzycka Ewa, Muriasz Edyta, Skoczek Kazimiera, Miniutko Bożena, Słysz Wiesława, Bąk Janina, Friebe Waldemar (4.11.17) Przybylak Wioleta, Podkówka Renata, Wałczyk Teresa, Rosiek Irena, Hawro Krystyna, Lenik Elżbieta (15.07.2017)
  6. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny, w którym dziś płyta z kolędami.