Ogłoszenia Parafialne 9 grudnia

przez | 9 grudnia 2018

09.12 A. D. 2018

II NIEDZIELA ADWENTU

1. Świętujemy dziś II Niedzielę Adwentu – Dzień Modlitwy za Kościół na Wschodzie.
    W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we czwartek św. Łucji, dziewicy i męczennicy, w piątek św. Jana od Krzyża, doktora Kościoła.
  2. Bardzo dziękuję członkom Rady Parafialnej za pomoc rozprowadzeniu opłatków na stół wigilijny oraz za ofiary złożone przy tej okazji. Zostały jeszcze opłatki dla Grochotowa.
  3. Od poniedziałku do piątku o godz. 7 odprawiamy Roraty. Jak w poprzednich latach cieszę się dużą frekwencją dorosłych.
  4. Przedświąteczna spowiedź będzie w naszej parafii w piątek 21 grudnia o godz. 17.
  5. Rada rodziców przedszkola zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy 16 grudnia o godz. 15 do Świetlicy Wiejskiej w Stanowicach.
  6. Ofiary dzisiaj zebrane są przeznaczone na Kościół na Wschodzie.
  7. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.