Ogłoszenia Parafialne 2 grudnia

02.12 A. D. 2018

I NIEDZIELA ADWENTU

 

  1. Świętujemy dziś I Niedzielę Adwentu – Czasu radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Franciszka Ksawerego, we wtorek wsp. św. Barbary, we czwartek wsp. św. Mikołaja, w piątek wsp. św. Ambrożego, w sobotę Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP.
  2. Dziś po Mszach św. pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny. Bardzo dziękuję członkom Rady Parafialnej za pomoc w ich rozprowadzeniu. Będzie to również ostatnia w tym roku okazja do złożenia ofiary na cele remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za każda złożoną ofiarę.
  3. Od poniedziałku do piątku o godz. 7 odprawiać będziemy „Mszę o świcie ku czci NMP”, tzw. Roraty. Zapraszam na nią zarówno dzieci jak i dorosłych, aby także duchowo przygotować się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W tym roku przypatrywać się będziemy Trzeciej Osobie Trójcy Świętej – Duchowi Świętemu.
  4. We środę o godz. 18 zapraszam na oparty na faktach film „Apostoł” opowiadający o życiu św. Pawła z Tarsu.
  5. Uczniów kl. III Gimnazjum i VIII kl. Szkoły Podstawowej zapraszam na ostatnie w tym roku spotkanie formacyjne wraz z indeksami w piątek po Mszy św.
  6. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela i Gość Niedzielny.