Ogłoszenia Parafialne 18 listopada

przez | 25 listopada 2018

25.11 A. D. 2018

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

1. Świętujemy dziś ostatnią niedzielę Roku Kościelnego – Uroczystość Chrystusa Króla. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w piątek wsp. św. Andrzeja Apostoła.
  2. W sobotę przypada I Sobota grudnia – rano odwiedzę chorych z Komunią św., popołudniu o godz. 17 zapraszam na różaniec w int. Wynagradzających Najświętszej Maryi Pannie.
  3. Przyszła niedziela będzie już I niedzielą adwentu. Na mszach św. pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny. Członków Rady Parafialnej jak co roku proszę o pomoc w ich rozniesieniu.
  4. We środę po Mszy św. zapraszam na oparty na faktach film „Sprawa Jezusa” przypominający historyczne fakty świadczące o Jezusie z Nazaretu.
  5. Uczniów kl. III Gimnazjum i VIII kl. Szkoły Podstawowej zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne wraz z indeksami w piątek po Mszy św.
  6. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.