Ogłoszenia Parafialne 18 listopada

18.11 A. D. 2018

XXXIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

  1. Świętujemy dziś XXXIII Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera, we środę Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, w czwartek wsp. św. Cecylii patronki chórów i organistów, w sobotę świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy. W przyszłą Niedzielę, ostatnią w roku liturgicznym Uroczystość Chrystusa Króla.
  2. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu godzinę po Mszy św.
  3. Uczniów kl. III Gimnazjum i VIII kl. Szkoły Podstawowej zapraszam na spotkanie formacyjne wraz z indeksami w piątek po Mszy św.
  4. Bardzo dziękuję za wysprzątanie i udekorowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę członkom grupy IV.
  5. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela.