Ogłoszenia Parafialne 11 listopada

11.11 A. D. 2018

XXXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

100-ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

1. Świętujemy dziś XXXII Niedzielę w Ciągu Roku oraz 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Jozafata, męczennika, we wtorek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników polskich, w sobotę wsp. św. Elżbiety Węgierskiej.
  2. Wczoraj od 14 mieszkańcy parafii wzięli udział w świętowaniu 100 rocznicy odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Bardzo dziękuję pani Sołtys Zdzisławie Dmytrarz, Radzie Sołeckiej i Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Stanowic za przygotowanie tego pięknego i wzruszającego święta. Vivat Niepodległa!
  3. Uczniów kl. III Gimnazjum i VIII kl. Szkoły Podstawowej zapraszam na spotkanie formacyjne wraz z indeksami w piątek po Mszy św.
  4. O przygotowanie kościoła na następna niedzielę proszę członków grupy IV: Rogowska Maria, Sitko Stanisława, Głowińska Maria, Matuszkiewicz Krystyna, Głowińska Izabela, Wiosna Ilona, Stępień Anna, Baranowska Małgorzata, Rogowska Monika, Strzegomska
  5. Zachęcam do lektury tygodnika Niedziela. Dziś Numer historyczny (100-lecie)