Ogłoszenia Parafialne 4 listopada

04.11 A. D. 2018

XXXI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 

  1. Świętujemy dziś XXXI Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w piątek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w sobotę wsp. Leona Wlk. Papieża.
  2. Do środy zapraszam do udziału w nabożeństwach wypominkowych. W poniedziałek ul. Strzegomska i Grochotów, we wtorek ul. Olszańska, we środę ul. Świdnicka. Nabożeństwo rozpoczyna się o godz. 17, następnie Msza św. w intencji wyczytanych zmarłych.
  3. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 18-19.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych członkowie Rady Parafialnej przeprowadzili zbiórkę na wywóz śmieci z cmentarza. Zebraliśmy 2001 zł. Bóg zapłać za przeprowadzenie zbiórki i złożone ofiary.
  5. W Sobotę 10 listopada rozpoczniemy obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.
Stowarzyszenie mieszkańców i Rada Sołecka zapraszają na święto „Vivat Niepodległa”, w programie od godz. 14.00 zobaczymy: – Pokaz OSP – występy przedszkolaków i młodzieży szkolnej – wręczenie nagród za filmy o ludziach 100-lecia – wręczenie tytułu „Zasłużony dla wsi Stanowice” – Koncert zespołu „Turnioki” oraz biesiada ludowa