Ogłoszenia Parafialne 28 października

28.10 A. D. 2018

XXX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. Świętujemy dziś XXX Niedzielę w Ciągu Roku jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Pakistanie.W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, w piątek wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  2. Do środy zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17. Po różańcu Msza św. (we wtorki i niedziele indywidualnie)
  3. W ubiegłym tygodniu wsparliśmy Fundusz Misyjny. Ofiarowaliśmy na ten cel 376 zł.
  4. W ubiegłą niedzielę w całej Polsce przeprowadzono liczenie wiernych – tzw. Dominicantes. W naszej parafii na 2 Mszach niedzielnych było 151 kobiet i 100 mężczyzn czyli 251 osób czyli 0 50 mniej niż rok wcześniej. (do I Komunii szło 18 a w tym roku 4)
  5. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. o godz. 10 następnie procesja różańcowa na cmentarzu. Po procesji możliwość poświęcenia nowopostawionych pomników. W tym dniu członkowie Rady Parafialnej przeprowadzą kwestę na wywóz śmieci z cmentarza.
  6. Zachęcam do udziału w corocznej modlitwie za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone przy wyjściu. Bardzo proszę o czytelne ich wypełnienie i zapraszam do udziału we Mszy św. za zmarłych, która jak zwykle będzie odprawiana dla mieszkańców konkretnych ulic.
  7. Przy wyjściu jak co tydzień Tygodnik Niedziela