Ogłoszenia Parafialne 21 października

przez | 21 października 2018

21.10 A. D. 2018

XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XXIX Niedzielę w Ciągu Roku, która jest jednocześnie Papieskim Dniem Misyjnym. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek św. Jana Pawła II, we wtorek św. Jana Kapistrana, we środę św. Antoniego Marii Klareta.
  2. Do końca października zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17. Po różańcu Msza św. (we wtorki i niedziele indywidualnie)
  3. W ubiegłym tygodniu wsparliśmy Fundację III Tysiąclecia kwotą 178 zł. Bóg zapłać!
  4. We wtorek o godz. 16 pani katechetka zaprasza chętnych uczniów ze szkoły podstawowej do udziału w Kole Misyjnym. Spotkanie w salce katechetycznej na plebanii.
  5. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 18-19.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  6. W piątek po Mszy św. zapraszam na projekcję filmu o życiu Ignacego Loyoli, którego wspomnienie w październiku obchodzimy.
  7. Zachęcam do udziału w corocznej modlitwie za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone przy wyjściu. Bardzo proszę o czytelne ich wypełnienie i zapraszam do udziału we Mszy św. za zmarłych, która jak zwykle będzie odprawiana dla mieszkańców konkretnych ulic.
  8. Za przygotowanie kościoła na dzisiejsza niedzielę oraz ofiarę na kwiaty dziękuję członkom grupy XVIII.
  9. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.