Ogłoszenia Parafialne 07 października

przez | 7 października 2018

07.10 A. D. 2018

XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XXVII Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we czwartek wspomnienie św. Jana XXIII, w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17. Po różańcu Msza św.
  3. W tym tygodniu Msza św. we wtorek będzie wyjątkowo popołudniu, natomiast w sobotę nie będzie Mszy św. ani wspólnego różańca. Zachęcam w tym dniu do modlitwy w Rodzinach w domu.
  4. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 18-19.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  5. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela. W Gościu Niedzielnym dziś znajdziemy płytę DVD z filmem twórców hitu „Bóg nie umarł”.