Ogłoszenia Parafialne 30 września

przez | 30 września 2018

30.09 A. D. 2018

XXVI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XXVI Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów, we czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  2. Od jutra przechodzimy na czas zimowy tzn. Msze św. w tygodniu rozpoczynać się będą godz. Wcześniej – o godz. 17.30
  3. Również od jutra 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe pół godz. Przed Msza św. a więc o godz. 17.00 (codziennie prócz wtorku i niedzieli). Zapraszam nie tylko dzieci i młodzież ale wszystkich parafian do licznego uczestnictwa w tym nabożeństwie
  4. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 18-19.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  5. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.