Ogłoszenia Parafialne 16 września

przez | 23 września 2018

23.09 A. D. 2018

XXV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XXV Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we czwartek wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera, w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika, w sobotę Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Dziś, w 50 rocznice śmierci św. o.Pio do godz. 21 trwa akcja „Opróżniamy czyściec” – zachęcam do modlitwy różańcowej w intencji zmarłych.
  3. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 19-20.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  4. Wczoraj w Wambierzycach miało miejsce Diecezjalne Spotkanie Młodych. Dziękuję rodzicom, którzy się zainteresowali tym wyjazdem oraz pani Małgorzacie, katechetce za zorganizowanie wyjazdu dla 15 osób z naszej parafii.
  5. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.