Ogłoszenia Parafialne 16 września

przez | 16 września 2018

16.09 A. D. 2018

XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XXIV Niedzielę w Ciągu Roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we wtorek Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona dzieci i młodzieży, we czwartek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w piątek Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
  2. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 19-20.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. III Gimnazjum oraz VIII Szkoły Podstawowej jutro, po Mszy św. wieczornej.
  4. Młodzież od kl. VII wzwyż zapraszam do udziału w całodniowym koncercie Ewangelizacyjnym w Wambierzycach w najbliższą sobotę 22 września. Wyjazd ze Stanowic z panią katechetką Małgorzatą Mądrzak.
  5. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.