Ogłoszenia Parafialne 26 sierpnia

przez | 26 sierpnia 2018

26.08 A. D. 2018

UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

1. Świętujemy dziś Uroczystość MB Częstochowskiej. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. Moniki, we wtorek wsp. św. Augustyna, we środę wsp. męczeństwa Jana Chrzciciela.
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca. W sobotę jak co miesiąc odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Chorych można zgłosić w zakrystii, kancelarii parafialnej bądź telefonicznie.
  3. W każdy czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu od 19-20.00. Zapraszam do uczestnictwa w tej pięknej modlitwie.
  4. Korzystając z pięknej pogody na 13 października w sobotę zaplanowałem pielgrzymkę. Opcja 1 dzień ok. 100 zł: Paradyż, Świebodzin, Lubiąż – Matka Boża Słuchająca w Gościkowie oraz najstarsze w Polsce klasztory cysterskie. Opcja 2 dni (wyjazd w piątek) ok. 250 zł: Gietrzwałd, Święta Lipka, Toruń. Dwa sanktuaria Maryjne na Warmii oraz miasto Kopernika i Radia Maryja. Lista dostępna przez cały tydzień do przyszłej niedzieli włącznie.
  5. Zachęcam do czytania Tygodnika Niedziela.