Ogłoszenia Parafialne 12 sierpnia

przez | 11 sierpnia 2018

12.08 A. D. 2018

XIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XIX Niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, we środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, w piątek wspomnienie św. Jacka.
  2. We środę, w Uroczystość Wniebowzięcia tradycyjne poświęcenie wianków.
  3. Przypomnę o możliwości wzięcia udziału w konkursach z nagrodami organizowanych w czasie Święta Chleba – na chleb, ciasto, nalewkę czy poezję. Zapraszamy
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 będzie Msza św. dożynkowa, co za tym idzie Mszy św. o godz. 12 nie będzie.
  5. Zapraszam do lektury czasopism katolickich. Przy wyjściu dostępne Gość Niedzielny i Niedziela.
  6. Ogłoszenie Społ. Z prośbą o pomoc zwróciła się do mnie matka 6 dzieci z Tomkowic. Chodzi o ubrania dla dzieci od roku do 15 lat, łóżka, koce, meble nadające się do użytku. Jeśli ktoś ma nieużywane już ale w dobrym stanie rzeczy udostępnię kontakt lub pomogę zawieźć. Byłem tam na miejscu i mogę potwierdzić, że ta pomoc się przyda.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  • Zbigniew STANKIEWICZ, kawaler, zam. Świętajno oraz Sylwia GŁÓD, panna, zam. Stanowice
  • Sławomir LEJA, kawaler, zam. Wrocław oraz Patrycja POCZOBUT, panna, Wrocław