Ogłoszenia Parafialne 22 lipca

przez | 22 lipca 2018

22.07 A. D. 2018

XVI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XVI Niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy, we środę święto św. Jakuba Apostoła, we czwartek wsp. św. Joachima i Anny.
  2. Zapraszamy do udziału w konkursie międzypokoleniowym. Do konkursu można zgłaszać wywiady, wspomnienia najstarszych mieszkańców Stanowic i Grochotowa związane z pierwszymi latami jakie przeżyli na ziemiach odzyskanych. Konkurs z nagrodami z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.
  3. W odpowiedzi na zaproszenie ks. Biskupa zapraszam do udziału w pielgrzymce pieszej do Częstochowy. Zapraszam do udziału w Grupie Duchowego Uczestnictwa – na którą trzeba się zapisać w zakrystii – będziemy się spotykać przez czas trwania pielgrzymki i modlić w intencji pielgrzymów.
  4. We środę w okazji wsp. św. Krzysztofa możliwość poświęcenia samochodu. Ofiary składane przy tej okazji jak co roku są przeznaczone na wsparcie komunikacji na Misjach MIVA Polska.
  5. Zapraszam do lektury czasopism katolickich. Przy wyjściu dostępne Gość Niedzielny
    i Niedziela.