Ogłoszenia Parafialne 01 lipca

przez | 1 lipca 2018

01.07 A. D. 2018

XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Świętujemy dziś XIII Niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu lit. tego tygodnia: we wtorek święto św. Tomasza Ap., we środę wsp. św. Elżbiety, w piątek wsp. bł. Teresy Ledóchowskiej
  2. Zapraszamy do udziału w konkursie międzypokoleniowym. Do konkursu można zgłaszać wywiady, wspomnienia najstarszych mieszkańców Stanowic i Grochotowa związane z pierwszymi latami jakie przeżyli na ziemiach odzyskanych. Zapraszamy również do podzielenia się swoimi pamiątkami na wystawę, która będzie zorganizowana 10 listopada z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości.
  3. W lipcu zgodnie z tradycją Kościoła powinniśmy częściej modlić się litanią do Krwi Chrystusa.
  4. Zapraszam do lektury czasopism katolickich. Przy wyjściu dostępne Gość Niedzielny
    i Niedziela.
  5. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (III)Jakub POWROŹNIK, st. wolnego, zam. w Stanowicach, ul. Olszańskiej
    i Justyna SZEWCZYK st. wolnego, zam. w Stanowicach przy ul. Olszańskiej