Ogłoszenia parafialne 4 marca

przez | 4 marca 2018

04.03 A. D. 2018

III NIEDZIELA Wielkiego Postu

1. Obchodzimy dziś III Niedzielę Wielkiego Postu. W kalendarzu tego tygodnia we czwartek wsp. św. Jana Bożego, w piątek wsp. św. Franciszki rzymianki.
  2. Dziś Po Mszy św. o godz. 10 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca
  3. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach pokutnych. W piątki o godz. 17 co tydzień będzie Droga Krzyżowa, w niedziele po Mszy św. o godz. 10 śpiewamy Gorzkie Żale.
  4. W IV Niedzielę Wielkiego Postu 11 marca – podobnie jak w latach poprzednich rozpoczniemy Święte Rekolekcje. W niedzielę konferencje będą w czasie Mszy św. o godz. 10 i 12, natomiast w poniedziałek i wtorek na Mszy św. o godz. 17. Również w niedzielę o godz. 15 przewidziana jest spowiedź. Zachęcam do pojednania się z Panem Bogiem w sakramencie pokuty oraz do punktualnego przybycia.
  5. Zachęcam do udziału w pielgrzymce do Warszawy w sobotę 21 kwietnia.
    W programie wyjazdu nawiedzenie grobu ks. Popiełuszki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście z Zamkiem Królewskim i pałacem Prezydenckim oraz Świątynia Opatrzności. Orientacyjny koszt 150 zł. Wyjazd w piątek w nocy, powrót w sobotę wieczorem. Nadal jest 20 miejsc wolnych dlatego zachęcam do skorzystania z możliwości pielgrzymowania do stolicy.
  6. Zachęcam do lektury czasopism katolickich. Jak co tydzień mamy Gościa niedzielnego i Niedzielę.