Ogłoszenia parafialne 04 lutego

przez | 4 lutego 2018

04.02 A. D. 2018

V NIEDZIELA Okresu Zwykłego

1. Obchodzimy dziś V Niedzielę Czasu w Ciągu Roku. W kalendarzu tego tygodnia: w poniedziałek wsp. św. Agaty, we wtorek św. Pawła Miki i towarzyszy, w sobotę wsp. św. Scholastyki.
  2. Zachęcam do udziału w pielgrzymce do Warszawy w sobotę 14 kwietnia. W programie wyjazdu nawiedzenie grobu ks. Popiełuszki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście z Zamkiem Królewskim i pałacem Prezydenckim oraz Świątynia Opatrzności. Orientacyjny koszt 150 zł. Wyjazd w piątek w nocy, powrót w sobotę wieczorem.
  3. W przyszły piątek kolejne spotkanie dla uczniów kl. VII, natomiast w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12 spotkanie dla gimnazjalistów przygotowujących się do bierzmowania.
  4. W nadchodzącym się tygodniu przeprowadzimy kolejną zbiórkę na cele remontowe parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.
  5. Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W niedzieli tekst o dworku Henryka Sienkiewicza, wywiad z biskupem i lekarzem Henrykiem Hoserem na temat bioetyki oraz o znaczeniu duchowości w rozwoju człowieka. W GN o rozpoczynającej się olimpiadzie, kolejny felieton p. Kucharczaka oraz najświeższe wiadomości z Diecezji Świdnickiej.