Ogłoszenia parafialne 06.07.2014 r.

przez | 6 lipca 2014

06 lipca 2014 r.

1. Dziś XIV niedziela zwykła. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: we wtorek wspomnienie św. Jana z Dukli, w piątek święto św. Benedykta, patrona Europy (pamiętajmy tego dnia w modlitwie o papieżu seniorze Benedykcie XVI), w sobotę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.

3. Rozpoczął się lipiec – miesiąc szczególnej czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Zachęcam do prywatnej modlitwy Litanią do Krwi Chrystusa

4. Zapraszam do udziału w 11. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się w dniach 31.07 – 9.08. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.

5. Intencje Apostolstwa modlitwy na lipiec:

• Intencja ogólna: Aby uprawianie sportu było zawsze okazją do umacniania braterstwa i rozwoju ludzkiego.
  • Intencja misyjna: Aby Duch Święty wspierał dzieło świeckich, którzy głoszą Ewangelię w krajach najuboższych.

6. Dziękuję przygotowanie kościoła na dziś a za tydzień proszę o pomoc następujące osoby:

Wojciech Widlarz, Ryszard Śmierciak, Danuta Rybka, Krystyna Łoźniewska,