Ogłoszenia parafialne 01.06.2014 r.

By | 4 czerwca 2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

01 czerwca 2014 r.

 

1. Dziś VII Niedziela Wielkanocna, Pierwsza niedziela miesiąca, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek wspomnienie Karola Lwangi i Towarzyszy, w czwartek św. Bonifacego, biskupa i męczennika. W piątek Msza św. wyjątkowo o godz. 9 rano. Spowiedź tzw. pierwszopiątkowa możliwa w czwartek i w sobotę.

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii codziennie o godz. 18 z wyjątkiem niedzieli i poniedziałku, w te dni modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa po mszach św.
Spowiedź jest możliwa codziennie pół godziny przed nabożeństwem czerwcowym.

3. W najbliższą sobotę odwiedzę chorych na Najświętszym Sakramentem. Jeżeli ktoś chciałby zgłosić chorą osobę do odwiedzenia, można to zrobić po Mszy św. w zakrystii.

4. W przyszłym tygodniu przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej racji zapraszam w sobotę na godz. 20 na godzinne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Czuwanie zakończymy o godz. 21 Apelem Jasnogórskim.

5. W najbliższym możliwym terminie chcemy zająć się murem cmentarnym. Żeby prace ciężkiego sprzętu były możliwe konieczne jest przeniesienie budulca z rozebranego muru kilka metrów dalej. Bardzo proszę panów, którzy dysponują 1 godziną jaką mogliby poświęcić dla wspólnoty mieszkańców o zapisanie się na listę w zakrystii.

6. Dziś po Mszy św. o godz. 12 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przyjęły I Komunię św.


7. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dziś a za tydzień proszę o pomoc następujące osoby:

Skowronek Stanisław, Stępień Wojciech, Bogacz Roman, Wójtowicz Zenon,

  1. Na prośbę kardynała Nycza po dzisiejszych Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Świątynię Opatrzności w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *