Ogłoszenia parafialne 26 lutego

26.02 A. D. 2017 ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziś ósma niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w sobotę święto św. Kazimierza Królewicza.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowo-budowlane naszej parafii. W ostatnim czasie udało się zebrać 6940 zł. Dziękuję również wszystkim osobom przeprowadzającym zbiórkę.
  3. Dziś rozpoczyna się w polskim Kościele Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu.
  4. W najbliższą środę, zwaną Środą Popielcową, posypaniem głów popiołem rozpoczniemy Wielki Post. W związku z tym świętym czasem przygotowania do Wielkiej Nocy zapraszam na nabożeństwa pasyjne.
    W piątki o 17 Droga Krzyżowa, w Niedziele po Mszy św. o godz. 10 Gorzkie Żale. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We Czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek okazja do spowiedzi godzinę przed Mszą św., w sobotę o godz. 17 – różaniec w intencji wynagradzającej NMP.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania (salka katechetyczna)
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła na członkom grupy XVII.