Ogłoszenia parafialne 19 lutego

przez | 18 lutego 2017
19.02 A. D. 2017 SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
  1. Dziś siódma niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we środę święto Katedry Świętego Piotra.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowo-budowlane naszej parafii.
  3. Od dzisiaj proboszczem w Olszanach jest oficjalnie ks. kanonik Marian KUJAWSKI dotychczasowy proboszcz parafii św. Jerzego w Wałbrzychu. Naszego nowego sąsiada polecam waszej modlitwie.
  4. Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu zaprasza na dni otwarte w dniach 04.03., 25.03., 22.04. i 13.05.2017 w godz. 11:00 – 14:00. Liceum słynie z doskonałych wyników edukacyjnych – 100% uczniów zdaje maturę. Od kilku lat jest także jednostka koedukacyjną.
  5. Policja w Strzegomiu ostrzega przed obecną w pobliżu ptasią grypą. W związku z tym obowiązuje absolutny zakaz dokarmiania ptaków na zewnątrz budynków.
  6. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grupy XVII: Stępin Agnieszka, Kalita Janusz, Łodkowski Andrzej, Szewczuk Aurela, Ochel Jerzy, Długaszek Bożena, Wałczyk Piotr, Chmura Marzena