Ogłoszenia parafialne 20.11.2016 r.

przez | 19 listopada 2016

baner ogłoszenia

NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA

20.11 A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Ofiarowanie NMP, we wtorek św. Cecylii – patronki chórów i śpiewaków kościelnych – z tej okazji serdeczne podziękowanie dla wszystkich chórzystów, którzy starają się upiększać nasze świąteczne liturgie na ręce pana Jana Rośka – naszego organisty, we czwartek św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.
  2. W sobotę o 8 rano wyruszamy na pielgrzymkę do Legnicy. Są jeszcze 3 wolne miejsca.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze wszystkich 3 grup. Proszę przynieść zeszyty i coś do pisania.
  4. Od przyszłej niedzieli można się zaopatrzyć w świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom przygotowane jak co roku przez Caritas.
  5. Bardzo dziękuję paniom, które przygotowały kościół na dzisiejszą niedzielę.
  6. Encyklika QUAS PRIMAS tekst polski