Ogłoszenia parafialne 28.08.2016 r.

przez | 28 sierpnia 2016

baner ogłoszenia
NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

28 sierpnia  A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś XXII niedzielę w ciągu roku.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela, we czwartek wspomnienie bł. Bronisławy, w sobotę wspomnienie św. Grzegorza wielkiego, papieża.

1. W przyszłą niedzielę, I niedzielę miesiąca będziemy gościć siostrę Seemaa z Indii, opowie nam o życiu chrześcijan w środowisku gdzie katolicy nie tylko nie są większością ale jeszcze są prześladowani za wiarę.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu modlić się będziemy o powołania. Jest to również pierwszy dzień Nowego Roku Szkolnego. Msza św. dla dzieci o godz. 8.

W Piątek od godz. 17.30 okazja do spowiedzi. Bardzo proszę zwłaszcza rodziców o dopilnowanie tej spowiedzi wrześniowej.

W sobotę o godz. 18.00 Różaniec w intencjach wynagradzających Najświętszej Maryi Pannie. Wcześniej, od godz. 9 odwiedzę chorych ze spowiedzią i Najświętszym Sakramentem. Chorych można zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10 błogosławieństwo tornistrów pierwszoklasistów.

1. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grupy I: Górska Bogusława, Paszkot Alicja, Kozakiewicz Małgorzata, Kalita Zdzisława, Paszkot Kamila, Sobczak Katarzyna, Zysk Janina