Ogłoszenia parafialne 14.08.2016 r.

przez | 14 sierpnia 2016

baner ogłoszenia
NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

14 sierpnia  A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś XX niedzielę w ciągu roku. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, we środę wspomnienie św. Jacka, w sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata.
  1. Jutro w Uroczystość Wniebowzięcia poświęcenie ziół i kwiatów, które oznaczają duchową dojrzałość Maryi i bogactwo łask, jakimi Bóg od wieków obdarzył Matkę swojego Syna i naszą. Msza św. w Stanowicach o godz. 10 natomiast zamiast Mszy św. o godz. 12 będzie Msza św. w Grochotowie o godz. 16.00.
  2. Polecam waszym modlitwom dzieło ołtarza, które przez najbliższe miesiące i lata będzie centrum naszych zainteresowań inwestycyjnych.
  3. W ubiegłym tygodniu zakończyła się Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dziękuję kilkunastoosobowej grupie, która modlitwą codziennie wspierała pielgrzymów.
  4. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grupy XX: Kuczyńska Bożena (43), Góralski Dariusz (22), Ozimek Barbara, Zając Katarzyna, Zając Małgorzata, Zając Alicja „W”.